ניהול נכסי נדל"ן בישראל
ניהול ותחזוקת נכסי נדל"ן בישראל על ידי קבוצת נדלנליין
ניהול השקעות נדל"ן בסטנדרטים בינלאומיים

+ 972  9  9577714
join@nadlanline.com

©  כל המידע באתר מוגן בזכויות יוצרים
שרותי ניהול נכסי נדל"ן בסטנדרט אמריקאי

 

 

מהו שירות ניהול נכסים מקצועי ?

 

ניהול נכסי נדל"ן ברמה מקצועית, בסטנדרטים אמריקאים, מחייב את מנהל הנכסים לעבודת ניהול עם רקע וידע מקצועי, בשקיפות מלאה מול בעלי הנכס, בדיווח מוסדר, בתיעוד מלא, בלוח זמנים  שנקבע מראש באמצעות דוא"ל או אחר (ניתן לעיין בדיווח לדוגמא), הכול בהתאם לצרכים המקצועיים, ולדרישות בעל הנכס.

 

הסטנדרטים הגבוהים מחייבים את מנהל הנכסים ליישם את המדיניות בעלי הנכס באחריות רבה מבלי לסטות מההנחיות שניתנו, ובכל מקרה של חוסר וודאות לקבל את אישורו של בעל הנכס להסרת הספק.

 

ניהול מקצועי של נכסים מחייב שלא להטות את ניהול הנכס לתחומים בהם יש למנהל העדפות שכר מסוימות, או הטבות אחרות, והאתיקה המקצועית מחייבת שקיפות ואתיקה מקצועית בתחום זה.

 

השירות מתאים במיוחד למי  שיש לו נכס מגורים או אחר כאשר הוא נמצא לזמן ארוך בחו"ל (שליחים), לניהול נדל"ן של יורשים, למי שנכסיו נמצאים במרחק ממקום מגוריו, לאנשים מבוגרים בעלי נכסים הנהנים מהכנסות מהנכסים, לאנשים מוגבלים בעלי נכסים,  לנכסים שנמצאים במחלוקת משפטית.

 

שירותי הניהול כוללים ייצוג בעל הנכס באופן שוטף, הכנת הנכס לשימוש, התנהלות שוטפת מול השוכרים, איתור שוכרים חדשים, גבייה, חוזים משפטיים, תיקונים שוטפים, עבודה מול הרשויות, טיפול בהשבחת הנכס, שיפוצים ושינויים על פי בקשת בעל הנכס,  דיווחים תקופתיים.

 

העבודה עצמה נעשית על ידי מנהל הנכס או קבלני משנה שעומדים לרשותו בתחומים השונים.

 

אז אם אתה רוצה ניהול נכס מקצועי, אחראי, במחירים הגונים, פנה לאנשי הצוות של Nadlanline .

 

 

 

 

 

 

This page was last updated: January 17, 2014
קישורים נבחרים